MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 7931705
nr 793 1705
Karmstol
England, 1800-tal,
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:34:53
26/11 08:16:55
26/11 18:29:54
150 kr